תרגום תוכנית עסקית

תרגום תוכניות עסקיות
מחפשים לגייס משקיעים לעסק שלכם או לסטארטאפ? תתנו ל GTS לתרגם את התוכנית העסקית שלכם ותצליחו!

אז יש לכם רעיון מבריק ואתם רוצים להציג אותה למשקיעים או קרנות הון סיכון. אבל התוכנית העסקית שלכם כתובה בשפה שהם אינם מבינים. אולי המשקיעים שלכם הם סינים או יפנים. או אולי אמריקאים. אבל התכנית העסקית שלכם כתובה בעברית או באנגלית. אל תתנו למגבלות השפה לעצור אתכם בדרך להצלחה. תזמינו תרגום מקצועי מ GTS ותגייסו את הכספים שאתם צריכים . מעולם לא היה קל יותר לקבל הצעת מחיר לתרגום תוכנית עסקית. הקלק כאן על מנת לקבל תוך שניות הצעת מחיר לתרגום התוכנית העסקית.

העולם הינו שוק גלובלי. יש הרבה כסף אצל משקיעים והקרנות ויש המון הזדמנויות עסקיות ומקורות לגיון ספדים לעסק שלכם. קרנות הון סיכון, קרנות גידור, בנקים להשקעות ןמשקיעים פרטיים (אנג’לים). עושה רושם שכל העולם מחפש נתח בסטארטאפ מצליח. ולמה לא? על אחד ששמע על אפל, מחקרוסופט, פייסבוק ואמזון יודע שההחזרים על ההשקעה יכולים להיות בשמים.

ב GTS אנו מומחים בתרגום מקצועי של תוכניות עסקיות. אנחנו נוודא שלא רק שהמידע הפיננסי יהיה אמין ומדויק, אנחנו גם נשמר את ההתלהבות והרגש שנכנס בפרזנטציה שלכם. התרגמים שלנו מצטיינים בכתיבה כלכלית ושייוקית גם יחד. התרגום של התוכית עסקית שלכם תיקרא לא כתרגום, אלא כאילו נכתב במקור בשפה המתורגמת. משקיעים שיקראו תוכנית עסקית שתורגמה על ידי GTS יהיה עשויים להשקיע בחברתכם מאחר שהם יבינו היטב את הרעיון שלכם ויתלהבו מההזדמנות העסקית המוצגת.

אנחנו תרגמנו מאות רבות של תוכניות עסקיותלמעל 50 שפות. אנו מתרגמים תוכניות עסקיות מעברית ומאנגלית לכמעט כל השפות. אנחנו מתמחים בכל התעשיות. ולכן, נוכל לבצע תרגום מדוייק גם עם מדובר בתוכנית עסקית בתחום טכנולוגי מתקדם. זה כולל תוכניות סטארטאפ בתחום ההיי-טק, תוכניות למיכשור רפואי ותרופות חדשות, אינטרנט, תוכנות ו SAAS, תקשורת סלולרית ואפליקציות לסמארטפונים. אנחנו מעניקים שירות מניר ובמחירים תחרותיים. באתר שלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר מיידית ומקוונת, כך שתוכלו להתחיל את התרגום שלכם עוד היום. אני מתחייבים שתהיו מרוצים מהתוצאה.